O centrum O nas

front1

Galeria Neptun to najnowocześniejszy trzypoziomowy obiekt handlowo-rozrywkowy w Starogardzie Gdańskim. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 25 000 mkw. Zajmuje ją łącznie około 100 najemców.

Na klientów czeka szeroka oferta marek odzieżowych i obuwniczych, wśród nich m.in. H&M, Reserved, New Yorker, Monnari, Lee Wrangler, Diverse, Young Reporter, Giacomo Conti, CCC, Martes Sport, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Triumph i Smyk. Ponadto w ofercie galerii dostępne są kawiarnie Grycan, Carte D’or, oraz punkty gastronomiczne takie jak KFC, Subway, Waga Smaków czy Alanya Kebab. Klienci skorzystać mogą z oferty jubilera Apart, sklepu zoologicznego Zoo Karina oraz z oferty operatorów telefonii komórkowej Play, Plus, T-Mobile, Orange czy telewizji w postaci Canal+, Intermarche, Media Expert, EMPIK, Home & You, w którym odnajdziemy szeroką gamę artykułów z zakresu wyposażenia wnętrz, a także wiele innych punktów zakupowych i usługowych.
W lipcu 2015 roku zostało otwarte 6-salowe kino Cinema City, w sierpniu zaś Sala Zabaw Honolulu. Goście odwiedzający obiekt zlokalizowany przy ul. Pomorskiej mogą również skorzystać z bogatej oferty zajęć fitness, siłowni oraz strefy relaksu w klubie Neptun Gym Fitness.

Galeria Neptun posiada ponad 600 miejsc parkingowych oraz Auto Myjnię zlokalizowaną przy jednym z dwóch wjazdów.

Dzięki swojemu położeniu Galeria Neptun jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta oraz z innymi ośrodkami miejskimi. Do obiektu zlokalizowanego
przy ul. Pomorskiej 7 można dostać się korzystając ze środków transportu publicznego podróżując zarówno komunikacją miejską jak i podmiejskimi liniami autobusowymi.

linie miejskie:
MZK Starogard Gdański – nr. 7, 12, 14,  15, 16, 17, 19, 25, 27

linie podmiejskie:
PKS Starogard Gdański – nr. 101, 106, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 411, 419, 430S
Mateobus – kierunki: Tczew, Skarszewy
Owsiak – kierunki: Pelplin, Skórcz, Smętowo

Pobierz Regulamin Centrum HandlowegoModerato 3, to nowoczesny czterokondygnacyjny budynek, który został zaprojektowany, tak aby wpisać się w architektoniczne walory starogardzkiego śródmieścia. Odważne podejście projektantów, którzy połączyli ze sobą koncept mieszkalny z usługami i handlem sprawia, że obiekt jest miejscem, w którym świetnie odnajdą się osoby ceniące udogodnienia życia w centrum. Jednak to nie jedyny atut tego nowoczesnego kompleksu.

Moderato 3, to również atrakcyjna przestrzeń dla biznesu, zarówno dla dużych, globalnych marek, jak i dla lokalnych przedsiębiorców, chcących prowadzić swoją działalność w prestiżowej lokalizacji. Goście odwiedzający Moderato 3 już dzisiaj mogą robić zakupy w sklepach Action, Dealz, i Maxi Zoo, których szeroki i różnorodny asortyment jest doskonałym uzupełnieniem oferty pobliskiej Galerii Neptun.