O centrum

 

Galeria Neptun to najnowocześniejszy trzypoziomowy obiekt handlowo-rozrywkowy w Starogardzie Gdańskim. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 25 000 mkw. Zajmuje ją łącznie około 100 najemców.

Na klientów czeka szeroka oferta marek odzieżowych i obuwniczych, wśród nich m.in. H&M, Reserved, New Yorker, Monnari, Lee Wrangler, Diverse, Young Reporter, Giacomo Conti, CCC, Martes Sport, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Triumph i Smyk. Ponadto w ofercie galerii dostępne są kawiarnie Grycan, Carte D’or, oraz punkty gastronomiczne takie jak KFC, Subway, Waga Smaków czy Alanya Kebab. Klienci skorzystać mogą z oferty jubilera Apart, sklepu zoologicznego Zoo Karina oraz z oferty operatorów telefonii komórkowej Play, Plus, T-Mobile, Orange czy telewizji w postaci Canal+, Intermarche, Media Expert, EMPIK, Home & You, w którym odnajdziemy szeroką gamę artykułów z zakresu wyposażenia wnętrz, a także wiele innych punktów zakupowych i usługowych.
W lipcu 2015 roku zostało otwarte 6-salowe kino Cinema City, w sierpniu zaś Sala Zabaw Honolulu. Goście odwiedzający obiekt zlokalizowany przy ul. Pomorskiej mogą również skorzystać z bogatej oferty zajęć fitness, siłowni oraz strefy relaksu w klubie Neptun Gym Fitness.

Galeria Neptun posiada ponad 600 miejsc parkingowych oraz Auto Myjnię zlokalizowaną przy jednym z dwóch wjazdów.

Ułatwienia dla Klientów centrum:
– winda,
– cztery bankomaty Euronet,
– pokój matki z dzieckiem (piętro),
– szafki ubraniowe z zamkiem na indywidualny kod (zlokalizowane przy wejściach z parkingu podziemnego),
– słupki rowerowe dla Klientów i pracowników (zlokalizowane na parkingu podziemnym oraz przy wejściach do centrum od strony ul. Pomorskiej, al. Jana Pawła II i drogi wewnętrznej),
– miejsce dla psa (zlokalizowane przy wejściu do centrum od strony drogi wewnętrznej).


Moderato 3, to nowoczesny czterokondygnacyjny budynek, który został zaprojektowany, tak aby wpisać się w architektoniczne walory starogardzkiego śródmieścia. Odważne podejście projektantów, którzy połączyli ze sobą koncept mieszkalny z usługami i handlem sprawia, że obiekt jest miejscem, w którym świetnie odnajdą się osoby ceniące udogodnienia życia w centrum. Jednak to nie jedyny atut tego nowoczesnego kompleksu.

Moderato 3, to również atrakcyjna przestrzeń dla biznesu, zarówno dla dużych, globalnych marek, jak i dla lokalnych przedsiębiorców, chcących prowadzić swoją działalność w prestiżowej lokalizacji. Goście odwiedzający Moderato 3 już dzisiaj mogą robić zakupy w sklepach Action, Dealz, i Maxi Zoo, których szeroki i różnorodny asortyment jest doskonałym uzupełnieniem oferty pobliskiej Galerii Neptun.