Aktualności

Aquaman i Zaginione Królestwo w Cinema City

21 grudnia, przed samymi Świętami, w Cinema City pojawił się premierowo „Aquaman i Zaginione Królestwo”. Kolejna odsłona legendarnego cyklu fantasy pokazywana jest także w formatach IMAX, 4DX i ScreenX. Czas świąt przyniesie również ogrom pokazów przedpremierowych takich tytułów jak: „Dream Scenario”, „Ferrari”, „Superagent”, „Fuks 2”, „Przesilenie zimowe” czy „Pierwszy gol”, a także propozycji kina familijnego: „Akademia Pana Kleksa”, „Wyfrunięci”, czy „Wyspa Puffinów”, które Cinema City pokazywać będzie już od 25 grudnia.

Wszystkie kina Cinema City 24 grudnia będą zamknięte. 25 grudnia pierwsze seanse wystartują o godz. 13:00, a w kolejne dni kina będą otwarte standardowo zgodnie z repertuarem.

Wyczekiwany „Aquaman i Zaginione Królestwo” jest sequelem najbardziej kasowego filmu DC.
Znane widzom gwiazdy wracają na ekrany w swoich rolach: Jason Momoa gra Aquamana, który teraz dzieli obowiązki króla Atlantydy i ojca. Patrick Wilson wciela się w Orma, przyrodniego brata Aquamana i jego głównego wroga, który teraz musi podjąć się nowej roli niechętnego sprzymierzeńca brata. Amber Heard pojawia się w roli Mery, królowej Atlantydy i matki spadkobiercy tronu. Yahya Abdul-Mateen II wciela się w Czarną Mantę, bardziej niż dotąd pałającego żądzą zemsty za śmierć ojca, zaś Nicole Kidman gra Atlannę, zaciekłą przywódczynię i matkę o sercu wojownika. Widowiskowa akcja zaczyna się, gdy Czarna Manta pragnie pomścić śmierć ojca i nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Potężniejszy niż dotąd Czarna Manta ma teraz moc mitycznego Czarnego Trójzębakryjącego w sobie starożytną i złowrogą siłę. Żeby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę i cały świat przed zniszczeniem. By wejść w akcję filmu jeszcze bardziej Cinema City zachęca do wybrania jednego z kinowych formatów: IMAX, 4DX lub ScreenX.

Gra w opętanie – już od piątku 22 grudnia na ekranach Cinema City oglądać będzie można horror o dwóch uczennicach, które na Święta zostały same w położonym na odludziu internacie. Będą musiały stanąć oko w oko z grupą morderców i krwawym rytuałem wzywania demona. W głównej roli występuje znany z aktorskiej wersji „Alladyna” Mena Massoud, a partnerują mu: Olivia Scott Welch, czy Chloe Levine.

Odlotowy Konkurs
Wyfrunięci – niezwykła animacja o rodzinie kaczek, która udaje się w wielką podroż po świecie. Dlaczego? Kacza rodzina Mallardów popadła w rutynę. Tata jest zadowolony ze spokojnego życia w stawie w Nowej Anglii, ale mama odczuwa zew przygody i chce pokazać swoim kaczątkom – nastoletniemu synowi Daxowi i córce Gwen – resztę świata. Kiedy na ich stawie pojawia się migrująca rodzina kaczek z ekscytującymi opowieściami o odległych miejscach, kacza mama przekonuje rodzinę do wyruszenia w podróż przez Nowy Jork na Jamajkę.
Pokazom filmu w Cinema City towarzyszyć będzie konkurs, do wygrania jest 3-dniowa rodzinna przygoda w Dublinie, czyli rodzinny pakiet dla 4 osób: bilety lotnicze oraz pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu. Zwycięska rodzina może również wybrać jedną z następujących atrakcji: High Ropes Adventure Course, rejs statkiem wycieczkowym lub wycieczkę rowerową po mieście. Szczegóły na stronie https://konkurs.cinema-city.pl/

Filmowa przygoda w prezencie pod choinkę
Karta podarunkowa Unlimited pozwala obdarowanej osobie na korzystanie z kina bez ograniczeń, a kupiona przed nadchodzącymi świętami da 13 miesięcy wrażeń w cenie 12. Posiadacze Unlimited mają nielimitowany dostęp nie tylko do wszystkich filmów, ale też korzystają ze specjalnych pokazów, organizowanych wyłącznie dla nich i otrzymują zniżki w kinowym barze. Cinema City ma w ofercie także karty podarunkowe z edycji specjalnej „Heros” na pojedyncze seanse dla dwojga, obejmujące dodatkowo przekąski. Wszystkie dostępne są online lub w kasie kina, a te odbierane w kasie pakowane są w wyjątkową kopertę prezentową z miejscem na dedykację. Karty kupione do końca grudnia zachowają ważność przez cały rok, dając obdarowanemu większą swobodę w wyborze filmu.

Wyjątkowym prezentem może być także zaproszenie na operę dzięki eKarcie podarunkowej na sezon zimowy Opera w Kinie, w którym pokazane zostaną Carmen, Traviaty i Turandot.

Wszystkie szczegóły oraz repertuar dostępne są na www.cinema-city.pl

Powrót do listy