Aktualności

Zostań KREATOREM STYLU i zgarnij bony zakupowe!

Otwórz swoją szafę! Poszukaj w niej ciuchów, w których czujesz się najlepiej i pokaż nam swoją ulubioną stylizację! Zrób zdjęcie i dołącz do zabawy „Kreatorzy Stylu”, a przy okazji zgarnij bony podarunkowe na zakupy w Galerii Neptun! Niech cały świat zobaczy, co Cię kręci w modzie!
INSPIRUJ, KREUJ, WYGRYWAJ

W każdym tygodniu trwania zabawy 5 najlepszych stylizacji nagrodzimy bonem zakupowym o wartości 200 zł! Ale to nie wszystko! Autorzy zwycięskich stylizacji będą mogli zgarnąć również dodatkowy bon zakupowy w głosowaniu internetowym!

JAK ZOSTAĆ KREATOREM STYLU I ZGARNĄĆ BONY ZAKUPOWE?
1 KROK – zrób fotkę w ulubionej stylizacji (na pionowym zdjęciu musi być widoczna cała sylwetka Uczestnika. Przynajmniej jeden element stylizacji powinien być sygnowany marką, która jest obecna w ofercie Galerii Neptun),
2 KROK – wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy na stronie http://kreatorzystylu.galeria-neptun.eu/ i dołącz zdjęcie stylizacji,
3 KROK – czekaj na informację zwrotną o wygranej,
4 KROK – śledź wyniki głosowania internetowego przeprowadzonego na Facebooku Galerii Neptun i sprawdź, czy dodatkowy bon trafi w Twoje ręce.

Powrót do listy