Aktualności

Tego lata „Wygrywa każdy kinoman!”. Startuje wielka loteria Cinema City z ponad pół milionem nagród.

Jaka nagroda kryje się pod kodem z Twojego biletu? Wybierz się do Cinema City na seans i daj się zaskoczyć! A w te wakacje będzie co oglądać! Na wielkim ekranie czekają kontynuacje uwielbianych hitów: Jurassic World: Dominion oraz Minionki: Wejście Gru, coś dla fanów uniwersum Marvela: Thor: Miłość i Grom, niesamowite animacje: Buzz Astral, czy DC Liga: Super Pets, mrożące krew w żyłach horrory: Czarny Telefon, czy NIE!, muzyczna biografia Króla Rock’n’rolla Elvis, a także coś dla wielbicieli romansów Na chwilę, na zawsze, filmów akcji Bullet Train i dobrego humoru: A oni dalej grzeszą, dobry Boże!

Co zrobić, aby wygrać w loterii Cinema City?
W dniach od 22 czerwca do 31 lipca kup bilet w kasie kina lub na www.cinema-city.pl na wybrany seans, na którym znajdziesz indywidualny, 18-cyfrowy kod loterii. Następnie zarejestruj go na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl i wygrywaj! Tak, to takie proste!
Czy będzie to nowa Skoda Karoq, vouchery do Parku Wodnego Suntago, hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter 3, roczne abonamenty kinowe Cinema City Unlimited, a może któraś z kinowych nagród, jak: darmowe bilety, czy przekąski barowe? O tym każdy kinoman musi przekonać się sam. Cinema City wie jedno, to jedyna taka loteria kinowa, w której każdy bilet daje gwarancję zwycięstwa! Potwierdzenie wygrania nagrody otrzymasz również drogą e-mail, wraz z instrukcją odbioru danej nagrody. W loterii udział biorą wyłącznie płatne bilety, a jedna osoba może zarejestrować maksymalnie 10 kodów promocyjnych. Cinema City w ten sposób chce obdarować wyjątkowymi nagrodami jak najwięcej kinomanów!

Tego lata najlepsza rozrywka czekać będzie w Cinema City! Szczegóły i regulamin loterii „U nas wygrywa każdy kinoman!” dostępne są na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl

Powrót do listy