O centrum Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Data zamieszczenia 29.07.2022 r.

Recepcjonistka w klubie NEPTUN GYM FITNESS w Galerii Neptun.

Mile widziane: doświadczenie pracy w branży fitness.
Stawka: 19,70 zł brutto

Twoje obowiązki:

  • Prezentacja i aktywna sprzedaż oferty klubu,
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i klubu zgodne ze standardami firmy,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Rozwiązywanie codziennych problemów członków klubu.

Twój profil:

  • Miła aparycja i komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Optymizm, otwartość, uśmiech,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Energia i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Przyjazną i zarazem profesjonalną atmosferę pracy,
  • Elastyczny grafik,
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z usług klubu poza godzinami pracy.

Dołącz do naszego zespołu. Zależy nam na długotrwałej współpracy. Mile widziana książeczka sanepidowska. Prosimy o CV ze zdjęciem i aktualnym numerem telefonu. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data zamieszczenia 10.06.2022 r.

CV prosimy składać mailowo na adres shop0134-starogard-gdanski@douglas.pl lub bezpośrednio do perfumerii Douglas w Galerii Neptun.

Data zamieszczenia 29.03.2022 r.