O centrum Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Data zamieszczenia 19.07.2017 r.

Data zamieszczenia 10.07.2017 r.
telepizza

Data zamieszczenia 04.07.2017 r.

Data zamieszczenia 29.06.2017 r.
KiK_Logo_300dpi

KiK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie.
Posiada ponad 3.400 sklepów w 9 państwach, w tym ponad 100 sklepów na terenie Polski.
W związku z dalszą ekspansją na terenie Polski, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: STAROGARD GDAŃSKI
wymiar etatu: 1/2, 3/4, 1/1

Opis stanowiska:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
• utrzymywanie standardów i procedur wewnętrznych sieci KIK
• obsługa klienta na kasie
• dbałość o porządek i czystość w sklepie
• zatowarowanie sklepu
Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku sprzedawcy (mile widziane doświadczenie w sieciach handlowych z branży odzieżowej)
• doświadczenie w obsłudze klienta
• entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole
• wysoka kultura osobista
• posiadanie aktualnej książeczki Sanepidu będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Interesującą pracę w jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie,
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• System szkoleń,
• Możliwość szybkiego podniesienia kwalifikacji zawodowych i awansu