O centrum Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Data zamieszczenia 13.06.2019 r.

Salon Plusa i Cyfrowego Polsatu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA.
Miejsce pracy: Starogard Gdański (Galeria Neptun)

Oferta skierowana do osób zmotywowanych i zaangażowanych.
Nie wymagamy doświadczenia w branży sprzedaży!

Zapewniamy darmowe szkolenie przygotowujące kandydatów do pracy na stanowisku: KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA

Obowiązki:
• sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora,
• realizacja planów sprzedażowych,
• bieżące raportowanie działań i wyników

Oferujemy:
• pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia od sprzedaży)
• konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
• profesjonalne szkolenia jakościowo sprzedażowe
• zatrudnienie na umowę o pracę

CV należy przesłać na adres: justyna.flo@wp.pl

Dodatkowe informacje o ofercie uzyskasz pod numerem telefonu: 661 334 068

Biuro podróży Wakacje.pl szuka osób chętnych do pracy!

Mile widziane osoby młode, łatwo nawiązujące kontakt z innymi, lubiące rozmowę i bezpośredni kontakt z klientami.
Poszukujemy osoby, dla których poznawanie świata będzie pasją lub miłym i ciekawym doświadczeniem.

Zakres pracy:
▪️ obsługa klienta
▪️ prezentacje ofert
▪️ sprzedaż wycieczek
▪️ obsługa po-sprzedażowa

CV prosimy wysyłać na adres: starogard-gdanski@wakacje.pl lub o dostarczenie bezpośrednio do biura zlokalizowanego na parterze Galerii Neptun.

Data zamieszczenia 06.05.2019 r.

Salon Wojas mieszczący się w Galerii Neptun poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: SPRZEDAWCA.

Praca na pełen etat.
TYLKO OSOBY NIEUCZĄCE SIĘ!

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku sprzedawcy – mile widziane;
– wykształcenie min. średnie – warunek konieczny;
– dobra obsługa komputera – warunek konieczny;
– łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem – warunek konieczny;
– silna motywacja do pracy;
– umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy
– dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę.
– wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
– aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów przez firmę;
– obsługa klienta zgodna ze standardami firmy;
– dbanie o wygląd i wystrój Salonu; Współpraca z całym zespołem;
– raportowanie wyników pracy do Centrali Firmy.

Jeśli spełniasz wyżej opisane kryteria, chcesz tworzyć silną markę i współtworzyć pozytywny wizerunek firmy – proszę o przesłanie CV na adres e-mail: smpl180@wojas.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Data zamieszczenia 30.04.2019 r.

Punkt mBank mieszczący się w Galerii Neptun poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: OPIEKUN KLIENTA.

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Potrzebne Ci będzie:
– zaangażowanie w realizację celów
– umiejętność współpracy w zespole
– gotowość do pracy w galerii handlowej w systemie zmianowym
– min. średnie wykształcenie

Twoje zadania:
– aktywne pozyskiwanie klienta
– budowanie relacji z klientem
– promowanie produktów oraz usług oferowanych przez naszą firmę
– reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

CV należy przesłać na adres: elzbieta.sienkiewiczzyla@mbank.mfinanse.pl