O centrum Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Data zamieszczenia 09.02.2018 r.

Salon Diverse mieszczący się w Galerii Neptun przyjmie STAŻYSTKĘ na stanowisko: SPRZEDAWCA.

Co możesz zyskać dołączając do nas?
– prace w młodym, sympatycznym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na rynku
– upusty na odzież marki Diverse
– elastyczny czas pracy
– umowę o pracę

Jeżeli jesteś osobą otwartą na ludzi, interesujesz się modą, podobają Ci się nowe ciuchy
oraz szukasz pracy i chcesz się rozwijać zawodowo? Dołącz do nas!

Od kandydatów oczekujemy:
– otwartości na kontakt z klientem,
– odpowiedzialności
– szybkości w działaniu

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zainteresowanych zapraszamy z CV do kierownika sklepu.

Data zamieszczenia 07.02.2018 r.

Salon WOJAS poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku: SPRZEDAWCA.

Praca na pełen etat!

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku sprzedawcy (mile widziane);
– wykształcenie min. średnie (warunek konieczny);
– dobra obsługa komputera (warunek konieczny);
– łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem (warunek konieczny);
– silna motywacja do pracy;
– umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy;
– dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę;
– wysoka kultura osobista.

POSZUKUJEMY TYLKO OSOBY NIEUCZĄCE SIĘ!

Obowiązki:
– aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów przez firmę;
– obsługa klienta zgodna ze standardami firmy;
– dbanie o wygląd i wystrój Salonu; Współpraca z całym zespołem;
– raportowanie wyników pracy do Centrali Firmy.

Jeśli spełniasz wyżej opisane kryteria, chcesz tworzyć silną markę i współtworzyć pozytywny wizerunek firmy – proszę o przesłanie CV na adres e-mail: k180@wojas.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Data zamieszczenia 22.01.2018 r.

Do salonu marki home&you, oferującej w swojej ofercie artykuły do wystroju i dekoracji wnętrz poszukujemy pracowników na stanowisko:  SPRZEDAWCA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
-dbanie o zachowanie standardów
-bezpośrednią sprzedaż i obsługę Klienta
-ekspozycję towarów w salonie

od Kandydatów oczekujemy:
-miłej aparycji
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres dejta.info@gmail.com lub składać bezpośrednio w sklepie.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest też umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzaniu danych osobowych.

Salon New Yorker mieszczący się w Galerii Neptun poszukuje PRACOWNIKÓW.

Preferencje:
– praca na cały etat
– praca w systemie zmianowym
– zatrudnienie od zaraz
– oferujemy elastyczny grafik

Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia pracy w handlu.

CV prosimy dostarczyć osobiście do salonu na parterze.

Data zamieszczenia 19.01.2018 r.

Salon Douglas mieszczący się w Galerii Neptun poszukuje KONSULTANTÓW oraz KONSULTANTÓW-MAKIJAŻYSTÓW z doświadczeniem w branży kosmetycznej.

Jeżeli masz w sobie dużo pozytywnej energii, kochasz ludzi a świat kosmetyków to Twoja pasja… przygotuj się na nowe wyzwania i dołącz do Nas!
Oprócz wspaniałej przygody w świecie piękna oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagradzania
• Elastyczny system czasu pracy lub praca weekendowa
• Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
• Atrakcyjne Ubezpieczenie na życie
• Mybenefit – kafeteryjny system dedykowany pracownikom
• Możliwość udziału w tworzeniu strategii firmy
• Rozbudowany system szkoleniowy
• Ubezpieczenie szkolne dla dzieci

Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@douglas.pl i spotkaj się z nami a opowiemy o naszej misji, pasji i wiele więcej!

Data zamieszczenia 13.12.2017 r.

Salon z odzieżą męską Pako Lorente mieszczący się w Galerii Neptun poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku OBSŁUGA SPRZEDAŻY.

Oferujemy:
-pracę na pełen etat,
-stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników sprzedaży.
-pracę w systemie zmianowym
-elastyczny grafik

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: starogardgdanski@salon.pakolorente.pl lub osobiście dostarczyć do salonu.