O centrum Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Data zamieszczenia 28.02.2020 r.

Centrum handlowe GALERIA NEPTUN w Starogardzie Gdańskim zatrudni TECHNIKA OBSŁUGI OBIEKTU.
Miejsce pracy: Starogard Gdański

Opis stanowiska:
– bieżąca eksploatacja i utrzymanie budynku w pełnej sprawności technicznej,
– prowadzenie planowych inspekcji i przeglądów instalacji i urządzeń,
– wykonywanie konserwacji oraz remontów instalacji i urządzeń technicznych,
– usuwanie awarii i usterek urządzeń i instalacji obiektu

Wymagania:
– wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe,
– doświadczenie zawodowe technicznej obsługi budynków,
umiejętności „złotej rączki”,
– posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego na stanowisku „D” i/lub „E”, grupy: 1, 2 i/lub 3 (mile widziane)
– efektywna organizacja czasu pracy, dyspozycyjność,
– samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
– prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:
Oferujemy pracę w firmie o stabilnych warunkach zatrudnienia w ramach umowy o pracę oraz możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne na portalach pracuj.pl oraz olx.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Galerię Neptun Sp. zo.o. Sp.K. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby.