O centrum Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Data zamieszczenia 14.08.2018 r.

ROZPOCZNIJ PRACĘ W KINIE!
Czy kiedykolwiek myślałeś o pracy w kinie? Czy jesteś tym zainteresowany?
Teraz dzięki współpracy z All Job Poland obsługującą największego operatora multipleksów w Polsce, firmę Cinema City Poland, możesz tego spróbować. .
Wystarczy tylko wypełnić kwestionariusz i zarejestrować się w bazie.
Czekaj na naszą odpowiedź, pomożemy Ci w budowaniu Twojej kariery!

Sprawdź szczegóły: https://bit.ly/2Owfg5p

Data zamieszczenia 09.08.2018 r.

Restauracja Subway w Starogardzie Gdańskim zatrudni pracowników tygodniowych jak i weekendowych.

Wymagania:
-aktualna książeczka sanepidowska
-status ucznia/studenta
-chęć do pracy
-pozytywne nastawienie
-uczciwość
-kultura osobista

Oferujemy:
-pracę w młodym zespole,
-grafik pracy dostosujemy do Ciebie,
-zdobycie doświadczenia i połączenia studiów z pracą
-zdobywanie wiedzy i rozwój poprzez szkolenia
-możliwość awansu.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV > https://bit.ly/2vRZxpy, bądź o kontakt telefoniczny.

Data zamieszczenia 01.08.2018 r.

POSZUKIWANY SPRZEDAWCA DO SALONU „WOJAS”.

Praca na pełen etat.

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy – mile widziane;
Wykształcenie min. średnie – warunek konieczny;
Dobra obsługa komputera – warunek konieczny;
Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem – warunek konieczny;
Silna motywacja do pracy;
Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy;
Dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę;
Wysoka kultura
osobista;
TYLKO OSOBY NIEUCZĄCE SIĘ.

Obowiązki:
Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów przez firmę;
Obsługa klienta zgodna ze standardami firmy;
Dbanie o wygląd i wystrój Salonu;
Współpraca z całym zespołem;

Raportowanie wyników pracy do Centrali Firmy.

Jeśli spełniasz wyżej opisane kryteria, chcesz tworzyć silną markę i współtworzyć pozytywny wizerunek firmy – proszę o przesłanie CV na adres e-mail: smpl180@wojas.eu.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Data zamieszczenia 30.07.2018 r.

Poszukujemy osób chętnych do pracy w kawiarni Carte d’or. Praca od zaraz.
Jeśli jesteś osobą uśmiechnięta, zaangażowaną, gotową do pracy, lubisz kontakt z ludźmi to zachęcamy do złożenia CV w kawiarni bądź przesłania na adres email starogard.praca@wp.pl.
Oferujemy pracę w miłej atmosferze, szkolenie, stałą pracę, atrakcyjny system premiowy. Mile widziane doświadczenie oraz aktualna książeczka sanepidowską.

Data zamieszczenia 28.06.2018 r.

Data zamieszczenia 27.06.2018 r.

Klub Neptun Gym Ftness poszukuje osób chętnych do pracy w recepcji!

stanowisko: Recepcjonistka/ Recepcjonista

Od pracownika oczekujemy:
• doświadczenia w bezpośredniej oraz mailowej obsłudze klienta
• znajomości obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office
• wysokiej kultury osobistej oraz miłej aparycji
• zdolności sprzedażowych oraz interpersonalnych
• umiejętność dobrej organizacji pracy
• dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Do obowiązków pracownika recepcji należeć będzie:
• prezentacja klubu, przedstawianie oferty klubu oraz sprzedaż
• obsługa klienta oraz korespondencji mailowej
• dbanie o poprawny obieg dokumentów w firmie
• rozliczanie klienta, rozliczanie kasy i odpowiedzialność za nią
• prace administracyjno-biurowe

Oferujemy:
• umowę zlecenie z późniejszą możliwością zawarcia umowy o pracę
pracę w młodym i sympatycznym zespole

CV prosimy wysłać na adres: natalia.poblocka@neptungym.pl

Market Intermarche poszukuje osób chętnych do pracy przy INWENTARYZACJI w dniu 8 lipca 2018r.

Zadania:
• liczenie, skanowanie towaru
• układanie towaru
• drobne prace porządkowe
• inne prace zlecone przez kierownika by policzyć razem wszystko szybko i sprawnie

Wymagania:
• dyspozycyjność 8 lipca
Godziny pracy: start 7.00 – do max. 20.00
• osoba pełnoletnia
• rzetelność, dokładność
• energia, uśmiech

Oferujemy:
• praca na podstawie umowy cywilnoprawnej
• stawka godzinowa 10 zł netto/godzinę.

Prosimy kontaktować się z kierownikiem sklepu pod numerem: 510 977 669