O centrum Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Data zamieszczenia 19.05.2017 r.
telepizza

telepizza 2

Data zamieszczenia 17.05.2017 r.
kropek - Piekarnia-Cukiernia Piotr Kropidłowski 1

Sklep firmowy KROPEK Piekarnia Cukiernia Piotr Kropidłowski mieszczący się w Galerii Neptun zatrudni SPRZEDAWCĘ.
Oferujemy:
– umowę o pracę
– wynagrodzenie brutto 2000zł + premia uznaniowa

Wymagania:
– obsługa kasy fiskalnej
– książeczka sanepidowska

CV proszę wysyłać na adres e-mail: piekarniakropidlowski@gmail.com.
Więcej informacji można uzyskać po numerem telefonu: 660-675-239.

Data zamieszczenia 16.05.2017 r.
Starogard

Data zamieszczenia 15.05.2017 r.
KiK_Logo_300dpi

KiK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie.
Posiada ponad 3.400 sklepów w 9 państwach, w tym ponad 100 sklepów na terenie Polski.
W związku z dalszą ekspansją na terenie Polski, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: STAROGARD GDAŃSKI
wymiar etatu: 1/2, 3/4, 1/1

Opis stanowiska:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
• utrzymywanie standardów i procedur wewnętrznych sieci KIK
• obsługa klienta na kasie
• dbałość o porządek i czystość w sklepie
• zatowarowanie sklepu
Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku sprzedawcy (mile widziane doświadczenie w sieciach handlowych z branży odzieżowej)
• doświadczenie w obsłudze klienta
• entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole
• wysoka kultura osobista
• posiadanie aktualnej książeczki Sanepidu będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Interesującą pracę w jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie,
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• System szkoleń,
• Możliwość szybkiego podniesienia kwalifikacji zawodowych i awansu