O centrum Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Data zamieszczenia 13.02.2019 r.

Market Intermarche mieszczący się w Galerii Neptun poszukuje osób do pracy na stanowisku RZEŹNIK – MASARZ.
Wymagania:
– aktualna książeczka sanepidowska,
– doświadczenie,
– rzetelność,
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
– uczciwość,
– motywacja do pracy.

Forma zatrudnienia oraz wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia i jest uzależniona od posiadanego doświadczenia.

Aplikację można wysłać poprzez portal Facebook uzupełniając formularz zgłoszeniowy – https://bit.ly/2X0mMup
CV można dostarczyć również osobiście złożyć w kadrach lub u kierownictwa sklepu.
Zapraszamy!

Data zamieszczenia 09.01.2019 r.

Market Intermarche mieszczący się w Galerii Neptun poszukuje osób do pracy na linii kas sklepowych.
Wymagania:

Forma zatrudnienia oraz rodzaj pracy pozostają do uzgodnienia.

Aplikację można wysłać poprzez portal Facebook uzupełniając formularz zgłoszeniowy – https://bit.ly/2CWYxEh
CV można dostarczyć również osobiście złożyć w kadrach lub u kierownictwa sklepu.
Zapraszamy!

Sala Zabaw Honolulu mieszcząca się w Galerii Neptun poszukuje PRACOWNIKÓW/ANIMATORÓW!
Dołącz do Naszej ekipy – nie pożałujesz!
Gwarantujemy:
– pracę w zgranym zespole młodych ludzi,
– grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności,
– terminowe wynagrodzenie.
HONOLULU to Nasz drugi dom, w którym rozwijamy swoje umiejętności – pełni pozytywnej energii!
Chętnie podzielimy się z Tobą swoimi zdolnościami, nauczymy Cię jak prowadzić dziecięce urodziny, malować buźki i nie tylko!
Szukamy pozytywnych i uśmiechniętych osób do pracy z dziećmi.
Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie, wyślij CV na adres: stg@salazabawhonolulu.pl lub przynieś osobiście.

Data zamieszczenia 04.01.2019 r.

Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim poszukuje pracowników do prac porządkowych.

Zakres obowiązków i charakter pracy:
-praca o charakterze konserwatorskim i porządkowym,
-praca zmianowa (zmiany w godzinach 06:00-22:00, czasami w godzinach nocnych),
-wymiar czasu pracy do uzgodnienia,
-praca na umowę zlecenie,
-stawka: 15 zł brutto/godzinę

Oferta skierowana jest w pierwszej kolejności do Pań zamieszkałych w Starogardzie Gdańskim.

CV można składać bezpośrednio u Koordynatora Działu Czystości w godzinach 10:00 – 17:00.