Aktualności

#MOHITOWOMEN

Zainspiruj się kobietami, dla których moda to coś więcej, niż tylko stylowe ubrania.

Charakterystyczne style, różne kobiety, odmienne pasje. To co łączy Karolinę, Joasię i Magdę to ich siła, niezależność i chęć do działania. Karolina Limbach (@karolinalimbach), stylistka, twórczyni jednego z
najbardziej rozpoznawalnych hasztagów w czasie lockdownu #strojesienahomeoffisie, zachęca swoich obserwatorów do zabawy modą podczas dni spędzonych w domu. Joanna Biawo (@joannabiawo), kierowniczka marki w jednym z największych wydawnictw medialnych, prywatnie miłośniczka francuskiego stylu. Magdalena Linke-Koszek (@bymagdalenalinke) założycielka „najbardziej inspirującego magazynu” Sezon oraz platformy Her Impact. Zrzesza ambitne kobiety dzielące się swoją wiedzą i doświadczeniem.
#MohitoWomen wykorzystują media społecznościowe do budowania wspólnoty kobiet, które wzajemnie się wspierają i motywują do działania, a moda jest dla nich sposobem na wyrażenie siebie.

Obserwujcie nasze social media w ciągu kolejnych tygodni i sprawdźcie, jakie stylizacje MOHITO wybrały te trzy inspirujące Kobiety!

MAGDALENA
LINKE KOSZEK

Współczesna businesswoman

Kim jest współczesna businesswoman? Magdalena Linke Koszek to Kobieta Roku Glamour w kategorii Biznes oraz założycielka magazynu modowego Sezon Mag. Obecnie skupiona wokół platformy Her Impact czyli przestrzeni zawodowej dla kobiet, której jest autorką. Jako ambasadorka marki jest głosem ambitnych i nowoczesnych #MOHITOwomen które na co dzień wybierają klasyczne i ponadczasowe stylizacje.

JOANNA
BIAŁASZEK WOŹNIAK

Specjalistka od mody

Joanna znana na Instagramie pod pseudonimem Joanna Biawo, od lat związana jest z branżą mody oraz mediów. Jako specjalistka marketingu i public relations, redaguje teksty w największym wydawnictwie magazynów o tematyce modowej, a w wolnym czasie prowadzi bloga. Admiratorka francuskiego stylu życia, miłośniczka niszowych zapachów oraz ponadczasowej biżuterii, na co dzień wyszukuje perełki ze świata mody by dzielić się swoimi odkryciami z szerszą publiką.

KAROLINA
LIMBACH

Z miłości do mody

Pasja, zaangażowanie i miłość do mody. Te trzy określenia najlepiej opisują Karolinę Limbach, stylistkę i producentkę sesji dla magazynu Elle. Zainicjowała projekt strojesienahomeoffisie zachęcając tym swoich obserwatorów do zabawy modą podczas dni spędzonych w domu.
Jako stylistka na co dzień wybiera trendowe i ekstrawaganckie rozwiązania, którymi inspiruje nasze MOHITOwomen.

Powrót do listy