Aktualności

II Urodziny Galerii Neptun [FOTO + WIDEO]

W miniony weekend sporo działo się w naszym centrum. W dniach 22 i 23 kwietnia obchodziliśmy II Urodziny. Z tej okazji dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Na naszej urodzinowej scenie pojawili się m.in. lokalni wokaliści ze Skarszew i Pelplina, a także koszykarska sekcja Starogardzkiego Klubu Sportowego oraz fitness i siłownia My Gym.
Tradycyjnie też naszych gości częstowaliśmy urodzinowym tortem, który podobnie jak kanapka SUB Gigant od restauracji Subway stały się stałym elementem urodzinowego programu. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach. Dla nich specjalnie na tą okazję została przygotowana strefa animacyjna, zajęcia zręcznościowe, konkursy z nagrodami oraz malowanie twarzy.
Głównym punktem tegorocznego programu urodzinowego był „Wielki Konkurs Urodzinowy”, w którym każdy uczestnik mógł nie tylko zostać zwycięzcą, ale także samemu wybrać nagrodę. W dwudniowym konkursie swoich sił spróbowało prawie pół tysiąca osób, którym wręczyliśmy m.in. bilety do kina, bony zakupowe oraz tablety multimedialne.
Klienci, którzy odwiedzili w urodzinowy weekend nasze centrum mogli też przypomnieć lub pogłębić swoją wiedzę o ludzkim organizmie za sprawą interaktywnej wystawy „Na zdrowie” udostępnionej przez gdańskie Centrum Hewelianum. Stanowiska składające się na wystawę pogrupowane zostały tematycznie wokół najważniejszych zagadnień związanych ze zdrowym trybem życia.
W niedzielę natomiast Galeria Neptun zamieniła się w średniowieczny gród, a nasi goście z Grodziska Owidz błyskawicznie podbili serca wszystkich maluchów. W specjalnej strefie „Małego Giermka” dzieci mogły kolorować i tworzyć prace z gliny, a także zobaczyć ekwipunek średniowiecznych wojowników.
Warto dodać, ze w drugie urodziny poszerzyliśmy też swoją ofertę usługową. W sobotę w naszym centrum swój nowy punkt otworzyła sieć pralni ekologicznych EKO LAGUNA.

Wideo:

Galeria  zdjęć:
DS8_7581DS8_6947 DS8_7203 DS8_7296 DS8_7453  DS8_7653 DS8_7672

Więcej zdjęć znajdziesz na naszym profilu na portalu Facebook. [LINK]

Powrót do listy