Aktualności

Rodzinne III Urodziny Galerii Neptun!

W dniach 20 i 21 kwietnia wszystkie drogi prowadzą do Galerii Neptun! W przedostatni weekend kwietnia zarezerwuj sobie wolny czas i wpadnij świętować z nami nasze III Urodziny! Tradycyjnie podczas dwudniowej imprezy czekać będzie na Was mnóstwo niespodzianek.
Główną atrakcją tegorocznych urodzin będzie zabawa klockami LEGO, gdzie swoje manualne zdolności mogą zaprezentować całe rodziny. Zarówno dzieci jak i dorośli w strefie LEGO – City wspólnymi siłami zbudują miasta i obiekty z klocków pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Ciekawie zapowiadają się też warsztaty w punkcie LEGO-Roboty, w którym uczestnicy zabawy wcielają się w inżynierów, a ich zadaniem będzie zbudowanie i zaprogramowanie swojego robota. Najlepsze konstrukcje zostaną nagrodzone zestawami klocków.
Nasi najmłodsi goście również nie powinni narzekać na nudę, ponieważ dla nich również przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Jedną z nich jest punkt z klockami LEGO DUPLO. Dodatkową, urodzinową atrakcją dla maluchów będzie też strefa animacyjna, w której najmłodsi goście Galerii Neptun będą mogli dać upust swojej dziecięcej fantazji i energii.

Nasze urodziny to również świetna okazja do tego, aby zgarnąć atrakcyjne nagrody biorąc udział w konkursie „Wybierz prezent dla siebie”!
Wystarczy, że wykonacie 3 proste kroki, a bony podarunkowe lub nagrody rzeczowe będą Wasze.
1. W dniach 20-21.04.2018 r. zrób zakupy za min. 50 zł
2. Zgłoś się do punktu info w godz. 12:00 – 18:00 i odpowiedz na pytania konkursowe
3. Wybierz nagrodę dla siebie!

Tylko od Twojej wiedzy zależy jakie nagrody zdobędziesz. W punkcie konkursowym czekają na Ciebie 3 pytania. Im więcej poprawnych odpowiedzi wskażesz, tym cenniejsze nagrody wygrywasz. Gwarantujemy, że nikt nie odejdzie z pustymi rękoma, każda osoba która weźmie udział w konkursie otrzyma upominek.

W dniach 20 i 21 kwietnia będziemy na was czekać przy fontannie w godz. od 12:00 do 18:00! Do zobaczenia!

Powrót do listy